تاریخی دبیرکل اتحادیه انجمن اسلامی دانش آموزان در آیین افتتاحیه هشتمین نمایشگاه مدرسه انقلاب

/, اخبار ویژه/تاریخی دبیرکل اتحادیه انجمن اسلامی دانش آموزان در آیین افتتاحیه هشتمین نمایشگاه مدرسه انقلاب

تاریخی دبیرکل اتحادیه انجمن اسلامی دانش آموزان در آیین افتتاحیه هشتمین نمایشگاه مدرسه انقلاب

سال ۹۱ مبدا تشکیل مدرسه انقلاب بود جایی که انجمن های اسلامی دانش آموزان با ورود به عرصه پیکار فرهنگی به این سمت و سو حرکت کردند که باید در این تهاجم فرهنگی و این هجمه ای که به دانش آموزان که بر پایه مدرسه دارد اتفاق می افتد،باید دست به کار ویژه و جدی بزنیم.
مدرسه انقلاب در واقع یه حرکت جنبشی و فراگیر بود برای اینکه در نطفه این فتنه عظیم را کور بکند و دشمن قسم خورده را از آن نیت پلید باز بدارد.
ما در مدرسه انقلاب شاهد روایت گری دانش آموزان نسل چهارم هستیم که عمده این دانش آموزان حتی پدر و مادر هایشان انقلاب اسلامی را درک نکرده اند ولی در محیط مدرسه در دوران چهل سالگی انقلاب اسلامی شروع میکنند به روایت گری انقلاب اسلامی.
By | ۱۳۹۸-۱۱-۱۳ ۱۱:۴۸:۴۶ +۰۰:۰۰ ۱۲ام بهمن, ۱۳۹۸|Categories: اخبار, اخبار ویژه|۰ Comments

Leave A Comment

درباره ما

اتحاديه انجمن‌هاي اسلامي دانش‌آموزان با هدف ايجاد وحدت و هماهنگي بين انجمن‌هاي اسلامي دانش‌آموزان كشور و به منظور حراست از دستاوردهاي انقلاب و تحقق ارزشهاي اسلام و آرمانهاي انقلاب اسلامي و جهت بخشيدن به فعاليتهاي صنفي دانش‌آموزان مسلمان و متعهد، در سال 1358 با حمايتهاي معنوي و مادي حضرت امام خميني (ره) تأسيس و طي ساليان متمادي در زمينة تربيت نيروهاي مخلص دانش آموزي و حضور آنها در صحنه‌هاي انقلاب اقدام نموده است.

اطلاعات تماس

تهران ، میدان رسالت ، نبش خیابان کرمان

Phone: 8888 9999 - 021

Mobile: 9999 888 - 0912

Fax: 6666 7777 - 021

Web: naslepanjom.ir