نشست معاونین پرورشی شهر تهران

/, اخبار ویژه/نشست معاونین پرورشی شهر تهران

نشست معاونین پرورشی شهر تهران

محمدعلی صمیمی، مسئول اتحادیه انجمن اسلامی دانش آموزی شهر تهران با حضور در نشست شورای معاونین پرورشی شهر تهران از مهمترین فعالیت های انجمن برای دانش آموزان سخن گفت.

صمیمی گفت: با توجه به شرایط کرونایی بلافاصله به سمت طراحی ساختار عملیاتی رفتیم و البته در تشکل دست ما باز است. شش کار گروه بهداشتی، جهادی، فرهنگی، عملیاتی، هیات و اخبار تشکیل شد.

وی افزود: مسئولین انجمن و دانش آموزان قوی دسته بندی شد و محتوا تولید شد و کلیه محتوا در شبکه اجتماعی داخلی بارگزاری شد. هرکدام از این محتواها را برای دختران و پسران جداگانه بارگزاری کردیم.

صمیمی گفت: دانش آموزان در این ایام در انواع پویش ها؛ از جنس فعالیت های جهادی تا فعالیت های مجازی درگیر شدند. مثلا شب میلاد امام زمان هر خانه یک جشن را برگزار کردیم. این تولیدات در حال انجام است و نقطه قوت این است که خود دانش آموزان هم در آن دخیلند و این ها در این دو کانال داخلی قرار می گیرد و هرچه بیشتر استفاده شود ما به نقطه هدف نزدیکتر می ‌شویم.

وی افزود: اردیبهشت؛ برای انجمن اسلامی فصل عضوگیری ما بوده و اتفاق مهم و حیاتی برای تشکل ماست. برای مقطع متوسطه؛ تعداد بیشتری درخواست عضوگیری داشتیم و نیازمند همراهی آموزش و پرورش هستیم.

وی در رابطه با برنامه روز قدس که پیش روست، گفت: ما نیمه شعبان سرودهای خیابانی را داشتیم که دانش آموزان با ماسک و دستکش حضور داشتند و انشاله در روز قدس در محلات مختلف شهر تهران این برنامه را داریم. همچنین پویش ساخت عروسک انگشتی و پرسش و پاسخ های آنلاین را نیز داریم

By | 2020-05-18T14:59:40+04:30 16th می, 2020|Categories: اخبار, اخبار ویژه|0 Comments

Leave A Comment

درباره ما

اتحاديه انجمن‌هاي اسلامي دانش‌آموزان با هدف ايجاد وحدت و هماهنگي بين انجمن‌هاي اسلامي دانش‌آموزان كشور و به منظور حراست از دستاوردهاي انقلاب و تحقق ارزشهاي اسلام و آرمانهاي انقلاب اسلامي و جهت بخشيدن به فعاليتهاي صنفي دانش‌آموزان مسلمان و متعهد، در سال 1358 با حمايتهاي معنوي و مادي حضرت امام خميني (ره) تأسيس و طي ساليان متمادي در زمينة تربيت نيروهاي مخلص دانش آموزي و حضور آنها در صحنه‌هاي انقلاب اقدام نموده است.

اطلاعات تماس

تهران ، میدان رسالت ، نبش خیابان کرمان

Phone: 8888 9999 - 021

Mobile: 9999 888 - 0912

Fax: 6666 7777 - 021

Web: naslepanjom.ir